PopisNÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
MOŽNOST PRODLOUŽENÍ TRVÁNÍ PP.
POŽADAVKY:
Praxe min. 3 roky.
Velmi dobrá organizace a pečlivost, týmová práce, iniciativa.
Předností znalost výroby a technického provozu.
Znalost práce na PC (MS Office, Lotus), AJ aktivně.
POPIS POZICE:
Zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce, zpracovávání vnitropodnikových předpisů o BOZP. Vyšetřování pracovních úrazů, organizování prověrek práce, kontrolní činnost, zpracování a aktualizace analýzy rizik dle paragrafu 102 ZP, školení osob v oblasti BOZP.
V případě zájmu se hlašte telefonicky, nebo zašlete životopis e-mailem.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěArdagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o., odštěpný závod Teplice, Zemská 612, Trnovany, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.
  • Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Šárka Soumarová
  • Telefon : +420 420 417 846 530
  • E-mail : sarka.soumarova@ardaghgroup.com
  • Adresa : Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o., odštěpný závod Teplice, Zemská 612, Trnovany, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

práce

nástup

dle

pracovních

úrazů

organizování

prověrek

kontrolní

činnost

zpracování