PopisPožadujeme:
vzdělání v oboru - výuční list nebo rekvalifikace: masér, nebo fyzioterapeut,
ochotu a chuť k dalšímu vzdělávání, příjemné vystupování,
komunikace s klienty, týmovou spolupráci.
Náplň práce:
regenerační masáže,
práce s klienty bude až po důkladném zaškolení naším školitelem.
Nabízíme:
práci na HPP, (možno i DPP nebo ŽL), 150,- Kč/ hod. čistého,
pružnou pracovní dobu, přátelské zázemí v našem relaxačním centru na Stochově
(okr. Kladno), příjemné prostředí, zavedená klientela, flexibilní plánování volného
času, další vzdělávání v oboru, dlouhodobou spolupráci a kariérní postup.

V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: libuse.choloniewska@gmail.com
nebo volejte na tel.č. 605 950 164. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJaroslava Šípka 486, 273 03 Stochov Mzda minimálně180 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

Oáza klidu Stochov s.r.o.
  • Oáza klidu Stochov s.r.o.
  • Kontakt : Libuše Choloniewská
  • Telefon : +420 605 950 164
  • E-mail : libuse.choloniewska@gmail.com
  • Adresa : Jaroslava Šípka 486, 273 03 Stochov

Klíčová slova

oboru

vzdělávání

příjemné

klienty

plánování

našem

relaxačním

centruna

stochově okr

kladno