Popis82110 Montážní dělníci mechanických zařízení
ZZ
Pracoviště: uživatel Carmel auto s.r.o. - Lihovarská 1378/11, Ostrava
Kontakt: osobně každé pondělí a středa 8-11 a 12:30-14:30 po předchozí domluvě na adrese Denisova 2, Ostrava, kancelář č. 23 ve 3. patře (volat od 9.00 do 12:00 hod.)

Náplň práce:
- práce ve výrobních prostorách

Požadujeme:
- zdravé osoby bez zdravotního omezení, nutná manuální zručnost. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěFast workers s.r.o., pracoviště firmy Carmel Auto CZ, Lihovarská 1378/11, Radvanice, 716 00 Ostrava 16 Mzda minimálně14750 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Fast workers s.r.o.
  • Fast workers s.r.o.
  • Kontakt : Anna Ŕeháková
  • Telefon : +420 725 529 214
  • Adresa : Fast workers s.r.o., pracoviště firmy Carmel Auto CZ, Lihovarská 1378/11, Radvanice, 716 00 Ostrava 16

Klíčová slova

práce

montážní

denisova

manuální

nutná

omezení

zdravotního

osoby

zdravé