PopisPŘÍPRAVÁŘ VÝROBY
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění přípravy materiálu ke strojům dle rozpisu
- evidence tiskových štočků a výsekových desek
- manipulace s paletami
- odvoz hotových výrobků
POŽADUJEME:
- základní znalost obsluhy PC
- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost
- organizační schopnost
- přesnost a preciznost práce
- aktivní přístup k plnění úkolů
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie
HLÁSIT SE: Bartáková Michaela, e-mail: michaela.bartakova@sapril.cz - zaslat životopis a do předmětu uvádějte PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY, osobně na adrese Nádražní 557, Litvínov každou středu 8:00 - 15:00hod.
Minimální vzděláníNižší střední SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSAPRIL People s.r.o.-3, Nádražní 557, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

SAPRIL People s.r.o.
  • SAPRIL People s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Bartáková
  • E-mail : michaela.bartakova@sapril.cz
  • Adresa : SAPRIL People s.r.o.-3, Nádražní 557, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1

Klíčová slova

přípravář

práce

michaelabartakovasaprilcz

preciznost

aktivní

přístup

plnění

úkolů zaměstnanecké

výhody

zvláštní