Popismísto výkonu práce :Vítkov č.p. 108
347 01 Tachov 1
Náplň práce: Montáž komponentů a dílů pro automobilový průmysl
Požadujeme jazyk - čeština nebo slovenština nebo ukrajinština nebo vietnamština, manuální zručnost, základní numerickou způsobilost a gramotnost, spolehlivost, samostatnost a ochotu pracovat v třísměnném a nepřežitém provozu, schopnost následovat a dodržovat pracovní návodky
bonusový systém společnosti, dovolená a pracovní volno nad rámec ZP, nadstandardní příplatky za směnnost, stravenky
třísměnný nebo nepřetržitý provoz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěVítkov 108, 347 01 Tachov 1 Mzda minimálně16020 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-18T03:00:46

Společnost

KDK Automotive Czech s. r. o.
  • KDK Automotive Czech s. r. o.
  • Kontakt : Martin Moudrý
  • Telefon : +420 374 507 718
  • E-mail : m.moudry@kdkautomotive.com
  • Adresa : Vítkov 108, 347 01 Tachov 1

Klíčová slova

pracovní

práce

místo

návodkybonusový

pracovat

třísměnném

nepřežitém

provozu

schopnost

následovat