Popis
Náplň práce
• obchodně-realizační činnost v oblasti servisu energetických zařízení, parních a spalovacích turbín a parních kotlů
• Rozvíjení vztahů se zákazníky, identifikace jejich potřeb, akviziční činnost, vedení obchodních případů,
• Zpracování požadavků zákazníka, přenesení požadavků do firmy, kompletace nabídek a jejich předání zákazníkům
• Komunikace s dodavateli o spolupráci
• Příprava smluv se zákazníky a dodavateli
• Tvorba a rozvíjení krátkodobé a střednědobé strategie v přiděleném regionu
• Příprava prezentací firmy
• Sledování technologického vývoje a následná aplikace do vlastní činnosti
• Komunikace s odděleními v rámci firmy

Požadujeme
• SŠ/VŠ technické vzdělání nebo zkušenost ve strojírenství- Zájem o energetické strojírenství
• Aktivní znalost anglického jazyka
• Časová flexibilita
• Obchodní duch
• Teamový duch
• Orientace na výsledek, velmi dobré obchodní, technické, komunikační a prezentační dovednosti
• Řidičský průkaz sk. B
• Ochotu cestovat

Nabízíme
• jazykové kurzy, školení
• zajímavou práci s možností seberealizace
• podporu kvalitního týmu
• pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní a životní pojištění
• příspěvek na stravování

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

Svůj životopis zašlete prosím na email: nejedla@ekolbrno.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-16T18:28:47

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá
  • Telefon : +420 543 531 674
  • E-mail : nejedla@ekolbrno.cz
  • Adresa : EKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

činnost

technické

parních

požadavků

zákazníky

náplň

výsledek

průkaz

dovednosti řidičský

prezentační