PopisKontakt: Machková Terezie, tel.: 774466262, e-mail: personalni@exbal.cz

ExBal s.r.o. je česká společnost zabývající se exportním balením. Svým zákazníkům poskytujeme kompletní servis v oblasti výroby dřevěných obalů a antikorozní ochrany při přepravě zboží. Umíme zabalit jak velká strojní zařízení o hmotnosti desítek tun, tak např. křehké starožitnosti.

Do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

VÝROBCE DŘEVĚNÝCH OBALŮ

NÁPLŇ PRÁCE:
- formátování deskových materiálů a řeziva
- příprava dílů přepravních beden podle technických výkresů
- práce na zkracovací, formátovací a kotoučové pile
- výroba antikorozních obalů

POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- zkušenost s prací se dřevem
- tesař, truhlář - výhodou
- přesnost a odpovědnost
- schopnost řídit se technickými výkresy
- ochotu pracovat v týmu
- fyzickou zdatnost

NABÍZÍME:
- práci na HPP
- zaškolení
- stravenky
- prémie dle osobního výkonu a výsledků firmy
- kafetérie a firemní akce

NÁSTUP:
- dle dohody

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj profesní životopis na emailovou adresu: personalni@exbal.cz, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 774 46 62 62.

Zasláním svého profesního životopisu udělujete společnosti ExBal s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů, a to za účelem výběrového řízení na výše popsanou pracovní pozici. Váš souhlas je ExBal s.r.o. udělen nejdéle po dobu trvání tohoto výběrového řízení a můžete jej kdykoliv písemně odvolat.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěExBal s.r.o. - Praha 5, Křížová 1018/6, Praha 5 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

ExBal s.r.o.
  • ExBal s.r.o.
  • Kontakt : Terezie Machková
  • Telefon : +420 774 466 262
  • E-mail : personalni@exbal.cz
  • Adresa : ExBal s.r.o. - Praha 5, Křížová 1018/6, Praha 5

Klíčová slova

dle

sro

osobních

souhlas

exbal

výběrového

řízení

údajů

pracovní

svého