PopisPro oddělení výroby hledáme vhodného uchazeče na pozici: VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

Pracovní náplň:
- Výroba dle pracovních instrukcí
- Obsluha jednoúčelových výrobních zařízení
- Obsluha složitějších výrobních zařízení
- Dodržování zásad správné výrobní praxe a ISO
- Pozice je vhodná jak pro muže, tak pro ženy
- Pozice je vhodná pro absolventy bez praxe

Očekáváme:
- SŠ / SOU
- Manuální zručnost
- Zkušenosti na obdobné pozici či ve výrobní společnosti výhodou
- Pečlivost, zodpovědnost

Nástup: Ihned/dohodou
Místo výkonu práce: Jičín
Pracovní doba: jednosměnný provoz - ranní směna
Forma spolupráce: Hlavní pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2019 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMarkova 238, Holínské Předměstí, 506 01 Jičín 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-16T18:28:47

Společnost

SpofaDental a.s.
  • SpofaDental a.s.
  • Kontakt : Pavlína Khorelová
  • Telefon : +420 493 583 318;739 601 429
  • E-mail : kariera@spofadental.com
  • Adresa : Markova 238, Holínské Předměstí, 506 01 Jičín 1

Klíčová slova

výrobní

zařízení

pozici

vhodná

pozice

obsluha

výrobních

oddělení

obdobné

společnosti