PopisNástup po dohodě
Náplň práce:
o obsluha balící a paletizační linky
o seřizování, čištění a kontrola výrobního zařízení
o spolupráce na opravách
o úklid
Požadujeme:
o základní vzdělání, výuční list výhodou
o zvládnutí částečně monotónní výroby
o manuální zručnost, flexibilita
o znalost základní údržby strojního zařízení výhodou
o VZV průkaz
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKrkonošské vápenky Kunčice, a.s.- 001, Kamenný Pahorek 88, 417 23 Košťany u Teplic Mzda minimálně20800 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Krkonošské vápenky Kunčice, a.s.
  • Krkonošské vápenky Kunčice, a.s.
  • Kontakt : Vladimíra Kutlvašrová
  • Telefon : +420 499 455 308
  • E-mail : kutlvasrova.vladimira@cz.sika.com
  • Adresa : Krkonošské vápenky Kunčice, a.s.- 001, Kamenný Pahorek 88, 417 23 Košťany u Teplic

Klíčová slova

nástup

monotónní

životopis

zašlete

zájmu

případě

průkaz v

výhodou o vzv

zařízení

strojního