PopisMísto výkonu práce:
Průmyslová č.p. 1261
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: tel.: 724 229 085 (9-15 hod.), e-mail: nabor@itlc.cz, volna.mista@itlc.cz nebo osobně: D+D Park, DC1/A, Kosmonosy, čas dle dohody

Náplň práce: Naskladňování a přijímání materiálu do skladu, obsluha JIS linek.
Požadujeme: Zkušenosti na VZV nebo retraku, Řidičské oprávnění na VZV (jsme schopni obnovit), Flexibilita, Dodržování interních pravidel, Pozitivní přístup k práci, Samostatnost.
Výhodou: komunikace v českém jazyce, znalost práce s RF terminálem (jsme schopni postupně doučit), řidičské oprávnění skupiny B, D.

Zaměstnanecké výhody: Kvartalní odměny, stravenky, příplatky za odpolední. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěITLC s.r.o.- provozovna Kosmonosy, Průmyslová 1261, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně18500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

ITLC s.r.o.
  • ITLC s.r.o.
  • Kontakt : Martin Sůva
  • Telefon : +420 724 229 085
  • E-mail : nabor@itlc.cz, volna.mista@itlc.cz
  • Adresa : ITLC s.r.o.- provozovna Kosmonosy, Průmyslová 1261, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

oprávnění

řidičské

vzv

schopni

práce

obnovit

flexibilita

dodržování

interních

pravidel