PopisCo vás čeká?
- Práce v skladu - vedení skladové evidence, příjem a výdej zboží.
- Spolupráce s oddělením výroby a nákupu.
- Práce s informačním systémem společnosti.
- Provedení inventur.

Jaký přístup oceníme?
- Ochotu učit se nové věci a hledat řešení.
Pečlivost a soustředěnost.
- Zodpovědnost za odvedenou práci a samostatnost.
- Schopnost zorganizovat si práci a dotáhnout úkoly do konce.

Co byste měl/a mít?
- Zkušenosti s vedením skladu, ideálně z výrobní firmy.
- Znalost strojírenského zboží.
- Počítačové dovednosti - práce v informačním systému.

Výhodou bude, pokud budete mít...
- Zkušenost ze strojírenského provozu.
- Zkušenosti se softwarem KARAT.

Co vám můžeme nabídnout...
- Zázemí stabilní firmy, kde je výplata každý měsíc včas.
- Lidský přístup a pracovní prostředí, kde se všichni známe jménem.
- Víc volného času - máme jenom ranní směnu od 6:00 do 14:30.
- Práce na plný úvazek na dobu neurčitou.
- 25 dní dovolené a 3 dny indispozičního volna.
- Po zkušební době plně hrazené stravenky (90 Kč), pracovní oděv a obuv.
- Příjemný pracovní kolektiv a teplé nápoje na pracovišti.
- Podpora v profesním růstu.
- Podpora v osobním rozvoji - školení Seduo a anglický jazyk.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWAMAG, spol. s r.o. 001, Pražská 270, 252 10 Mníšek pod Brdy Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-16T12:47:42

Společnost

WAMAG, spol. s r.o.
  • WAMAG, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jana Turko
  • Telefon : +420 602 236 155
  • E-mail : jana.turko@wamag.cz
  • Adresa : WAMAG, spol. s r.o. 001, Pražská 270, 252 10 Mníšek pod Brdy

Klíčová slova

práce

pracovní

práci

podpora

mít

zkušenosti

přístup

informačním

strojírenského

skladu