PopisPráce na pozici realitního makléře (sales manager), se zkušenostmi v oblasti pronájmu a prodeje: rezidenční, komerční nemovitosti.
Náplň práce:
Vytváření strategie.
Vývoj stávajících a nových objektů / projektů.
Podpora klientů.
Vedení obchodních jednání s klienty.
Vedení obchodních jednání s partnery.
Registrace nezbytných dokumentů.
Účast na workshopech.
Požadavky:
Zkušenosti - v oblasti pronájmu a prodeje: rezidenční, komerční nemovitosti po dobu nejméně 3 let.
Zkušenosti - vítané zkušenosti v call centrech, bankách, IT, realitní kanceláře.
Znalost cizích jazyků:
angličtina na vysoké úrovni.
Podmínky:
Plný úvazek - rozvrh: Po - Pá 9:00-13:00 - 14:00 -18:00
Práce na novém, nestandardním produktu. IT produkt.
V případě zájmu zaslat CV na e-mail Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrchlického 1243/17, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Bigle s.r.o.
  • Bigle s.r.o.
  • Kontakt : Denis Beloglazov
  • E-mail : sprava@bigle.cz
  • Adresa : Vrchlického 1243/17, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

pronájmu

oblasti

prodeje

rezidenční

komerční

jednání

obchodních

práce

jazyků angličtina