PopisPrvní kontakt písemný:
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV)
na e-mail: vejberova@heliosjeseniky.cz
PRACOVNÍ DOBA:
- turnusy (krátký, dlouhý týden) v rozmezí 06:30 - 20:00/21:00 hod.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Wellness a kongres resort Helios, Lipová lázně, hotel Helios/hotel Toč, Lipová-lázně
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- předchozí zkušenosti na dané pozici vítány
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- pomocné kuchařské a úklidové práce v kuchyni
- příprava snídaní
- příprava salátů, příloh, atd.
- podílení se na výdeji jídel
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- Stabilní, celoroční práci v příjemném kolektivu
- Firemní benefity (strava, oblečení, wellness)
- Zázemí stabilní společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- po zapracování možnost zvýšení mzdy v závislosti na výkonu práce

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěHotel Helios s.r.o. - provozovna, Lipová-lázně 25, 790 61 Lipová-lázně 1 Mzda minimálně13400 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Hotel Helios s.r.o.
  • Hotel Helios s.r.o.
  • Kontakt : Leona Vejběrová
  • E-mail : helios@heliosjeseniky.cz
  • Adresa : Hotel Helios s.r.o. - provozovna, Lipová-lázně 25, 790 61 Lipová-lázně 1

Klíčová slova

výkonu

práce

příprava

stabilní

výdeji

práci

celoroční

nabízí

jídel zaměstnavatel

kontakt