PopisNáplň práce:
- prodej chovatelských potřeb a komunikace se zákazníky,
- objednávky zboží, přebírání zboží (i pytle 15 kg),
- udržování prodejny v čistotě (úklid před a po každé směně),
- údržba facebookových stránek.

Požadavky:
- vstřícnost, komunikativnost, soběstačnost, důslednost, spolehlivost
- zájem a vztah ke zvířatům NUTNOSTÍ

Výběrové řízení proběhne
dne : 25.9.2019 v 9:00 hodin.
ÚŘAD PRÁCE ČR - krajská pobočka v Ostravě
Kontaktní pracoviště Karviná
Třída Osvobození 1388/60a
Karviná
10. patro, dv. č. 1015
ŽIVOTOPIS S SEBOU

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSALON VELKY PES, OC PERMON, tř. 17. listopadu 873/6, Ráj, 734 01 Karviná 4 Mzda minimálně14700 Kč Nastoupit od2019-09-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Petr Hlava
  • Petr Hlava
  • Kontakt : Tereza Horáková
  • Telefon : +420 777 925 938
  • Adresa : SALON VELKY PES, OC PERMON, tř. 17. listopadu 873/6, Ráj, 734 01 Karviná 4

Klíčová slova

zboží

náplň

práce

spolehlivost

zájem

vztah

zvířatům

nutnostívýběrové

řízení

proběhnedne