Popispožadavky: výuční list v technickém oboru (v ideálním případě mechatronik); schopnost číst elektrotechnickou a strojírenskou výkresovou dokumentaci
náplň práce: zajistit opravy a údržbu strojů a výrobních zařízení, diagnostikovat závady a odstranit je, navrhovat operativní řešení oprav, provádět preventivní údržbu dle plánu, zřizovat rozvody stlačeného vzduchu v budovách
benefity: 13. a 14. plat, další finanční prémie, podnikové stravování, jízdní výhody, naturální výhody, 5 týdnů dovolené, čisté a velmi moderní pracovní prostředí
Zpočátku doba určitá, poté na dobu neurčitou.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavavatele telefonicky (774 056 109, po - pá, 7:00 - 15:00 hod.) nebo e-mailem (Z.Stiskalova@cz.silhouette.com). Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHusova 1113, 374 01 Trhové Sviny Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-09-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

A. Schmied, s.r.o.
  • A. Schmied, s.r.o.
  • Kontakt : Žaneta Stiskalová
  • Telefon : +420 774 056 109
  • E-mail : Z.Stiskalova@cz.silhouette.com
  • Adresa : Husova 1113, 374 01 Trhové Sviny

Klíčová slova

případě

údržbu

výhody

požadavky

budovách benefity

plat

finanční

prémie

podnikové

stravování