PopisNáplň práce:
Realizace marketingových plánů a marketingové strategie se zaměřením na digitální strategii.
Digitální marketing. Rozvoj oblastí: CPA-sítě, kontextová reklama, SMM, SMS a e-mail - marketing.
Stanovení cílů a zapojení do projektu budování on-line služeb (mobilní aplikace, webové stránky) za účelem prodeje realitních produktů zákazníkům.
Marketingová komunikace: strategické mediální plánování, definice offline a online propagačních kanálů.
Výzkum a analýza konkurenčních propagačních strategií.
Hodnocení marketingové účinnosti.
Hodnocení produktového portfolia z pohledu zákazníků. Vývoj věrnostních programů.
Vývoj a implementace PR strategie společnosti. Zvýšení povědomí o značce.
Řízení marketingového rozpočtu. Tvorba marketingových a reklamních rozpočtů.
Interakce s dodavateli: média, kreativní, výzkum, výroba.
Rozvoj týmu marketingového oddělení.
Požadavky:
Zkušenosti z marketingu minimálně 3 roky.
Zkušenosti s digitálním marketingem.
Vítané zkušenosti v call centrech, bankách, IT, realitní kanceláře.
Vynikající nástroje pro digitální marketing.
Klíčové dovednosti: SMM, obsah, SEM, SEO, PPC, CPA, retargeting, Google.Analytics
Znalost řízení PR, podpory a rozvoje
Znalost cizích jazyků:
angličtina na vysoké úrovni
Dovednosti: schopnost rozhodovat a převzít odpovědnost, plánování, vyjednávací schopnosti, vysoké komunikační dovednosti, schopnost pracovat v multitasking módu, odolnost vůči stresu.
Podmínky:
Plný úvazek - rozvrh: Po - Pá 9:00-13:00 - 14:00-18:00
Práce na novém, nestandardním produktu. IT produkt.
V případě zájmu zaslat CV na e-mail Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrchlického 1243/17, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Bigle s.r.o.
  • Bigle s.r.o.
  • Kontakt : Denis Beloglazov
  • E-mail : sprava@bigle.cz
  • Adresa : Vrchlického 1243/17, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

dovednosti

marketingových

marketingové

strategie

propagačních

digitální

plánování

vysoké

online

marketingového