PopisMísto výkonu práce: Smetanova č.p. 683, Chabařovice.
Náplň práce:
Řídit motorová vozidla dle dispozic zaměstnavatele
Rozvážet palivové výrobky
Provádět drobnou údržbu motorového vozidla
Požadujeme:
Ukončené min. SOU, minimálně 2 roky praxe v řízení vozidla
Řidičský průkaz sk. B, C, E (výhodou)
Platné profesní osvědčení řidiče
Dobrý zdravotní stav, platné osobní a cestovní doklady
Kladný vztah k dopravě a řízení vozidla
Kultivované vystupování, časovou flexibilitu
Samostatnost a spolehlivost
Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn
Systém benefitů - příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravenky, sick days, náborový příspěvek, firemní akce, sleva na výrobky aj.
Stabilitu a zázemí společnosti
Nástup možný ihned nebo dohodou
Mobilní telefon s internetem, Sleva na firemní výrobky, Příspěvek na životní a důchodové připojištění, Příspěvek na stravování, Sick Days, Firemní akce, Náborový příspěvek aj.
Kontakt:
osobně, telefonicky Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSmetanova 683, 403 17 Chabařovice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

ZDEMAR TRANSPORT a.s.
  • ZDEMAR TRANSPORT a.s.
  • Kontakt : Denisa Gaislerová
  • Telefon : +420 475 309 923
  • E-mail : gaislerova@zdemar.cz
  • Adresa : Smetanova 683, 403 17 Chabařovice

Klíčová slova

příspěvek

firemní

řízení

days

náborový

akce

sleva

výrobky

životní

sick