PopisNáplň práce: seřizování a obsluha mechanických lisů, seřizování a úpravy lisařských nástrojů, zajištění výroby dílů v požadované kvalitě
Požadujeme: VZV výhodou
Nabízíme: stabilní zaměstnání v rozvíjející společnosti a přátelský pracovní kolektiv, VÍKENDY VOLNÉ
Výhody: stravenky, příspěvek na dopravu, fit bonus +1000Kč/měsíčně, věrnostní ohodnocení, příplatek za noční směnu 20%, 22 dní dovolené, výkonnostní odměny
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěANC COMPONENTS, s .r. o. - sídlo, Nábřeží 737, Prštné, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

ANC COMPONENTS, s. r. o.
  • ANC COMPONENTS, s. r. o.
  • Kontakt : KRISTÝNA KÁBELOVÁ
  • Telefon : +420 734 224 119
  • E-mail : kristyna.sedlackova@anccomponents.cz
  • Adresa : ANC COMPONENTS, s .r. o. - sídlo, Nábřeží 737, Prštné, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

seřizování

náplň

+1000kčměsíčně

víkendy

volné výhody

stravenky

příspěvek

dopravu

fit

bonus