PopisNáplň práce: spočívá v péči o klienty a jejich dokumentaci, sjednávání smluv a plnění souvisejících pracovních úkolů.
Požadujeme: min. VŠ nebo VOŠ, praxe výhodou nikoliv podmínkou. Zodpovědnost, práce v týmu, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost.
Benefity: zaučení, dobré zázemí, stravovací bonusy, možnost ubytování, práce v kolektivu, jiné zaměstnanecké bonusy.
Vhodné pro absolventy!
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPAMPELIŠKA, o.p.s. - Stráž pod Ralskem, Máchova 265, 471 27 Stráž pod Ralskem Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

PAMPELIŠKA, o.p.s.
  • PAMPELIŠKA, o.p.s.
  • Kontakt : Monika Skalníková
  • Telefon : +420 603 296 250;hospodarka@pampeliska-ss.cz
  • Adresa : PAMPELIŠKA, o.p.s. - Stráž pod Ralskem, Máchova 265, 471 27 Stráž pod Ralskem

Klíčová slova

práce

náplň

příjemné

vystupování

flexibilita

spolehlivost

odolnost

vůči

stresu

komunikativnostbenefity