PopisMísto působnosti: Tábor, s nástupem dle dohody (možno ihned).

Popis pracovní pozice:
- poskytování odborného soc. poradenství osobám, které se ocitly v nepříznivé životní situaci
- zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, s úřady a jinými službami osobám bez přístřeší
- posilování uživatelů terénního programu ve vědomí vlastní jedinečnosti a důstojnosti
- potravinová podpora uživatelů dle možností služby
- vedení administrativy spojené s poskytováním sociální služby

Požadujeme:
- VŠ, VOŠ - odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.
- trestní a morální bezúhonnost
- flexibilita, komunikační dovednosti, osobnostní zralost
- schopnost práce v týmu
- respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
- ŘP skupiny B výhodou
- zkušenosti či zájem o problematiku osob bez přístřeší

Nabízíme:
- práci na úvazek 1,0 (dle dohody i zkrácený)
- smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti
- možnost podílet se na vývoji služby
- možnost rozvíjení křesťanského pohledu na svět a člověka
- pravidelné vzdělávání v problematice sociálních služeb
- možnost stáže v rámci spolupracujících organizací v ČR
- pravidelné týmové supervize
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- nástupní mzda od 23 000 Kč s předpokladem 20% růstu

Přihlášky zasílejte nejpozději do 24. 9. 2019 na adresu: Diecézní charita České Budějovice, Kanovnická 18, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail: prace@dchcb.charita.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

V přihlášce uveďte:
- strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a kontaktů na reference
- motivační dopis

Bližší informace na http://www.dchcb.cz. Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiecézní charita České Budějovice - Tábor - Dobrovského, Dobrovského 705/9, 390 02 Tábor 2 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Diecézní charita České Budějovice
  • Diecézní charita České Budějovice
  • Kontakt : Marcela Kubešová
  • E-mail : prace@dchcb.charira.cz
  • Adresa : Diecézní charita České Budějovice - Tábor - Dobrovského, Dobrovského 705/9, 390 02 Tábor 2

Klíčová slova

dle

možnost

čr

práci

pravidelné

uživatelů

české

budějovice

osobám

služby