PopisKontakt e-mailem.

Požadujeme VŠ vzdělání v chemickém oboru - výhodou zkušenosti s optimalizací/validací analytických metod. Pokročilá znalost AJ (minimálně B2) slovem i písmem. Hlavní náplň činnosti: hodnocení rizik pracovního prostředí biocidních a pesticidních přípravků na základě předložené dokumentace, příprava hodnotících zpráv pro účely jejich povolení. Hodnocení obsahové a formální správnosti souhrnu údajů o zpracování odborných podkladů pro jednání v evropských pracovních skupinách. Podrobnosti viz příloha: Motivační dopis doplnění strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte, prosím na adresu nebo na níže uvedený e-mail.
Výhody: dovolená v délce 5tu týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Hlavní náplň činnosti
" hodnocení rizik pracovního prostředí biocidních a pesticidních přípravků na základě předložené dokumentace, příprava hodnotících zpráv pro účely jejich povolení
" jedná se o hodnocení obsahové a formální správnosti souhrnu údajů o zpracování odborných podkladů pro jednání v evropských pracovních skupinách
" spolupráce se žadateli, zahraničními organizacemi a odborná práce v pracovních orgánech Evropské komise (např. práce v pracovní skupině pro analytické metody a fyzikálně chemické vlastnosti biocidů při Evropské chemické agentuře v Helsinkách)
Požadujeme
" VŠ vzdělání v chemickém oboru - výhodou zkušenosti s optimalizací/validací analytických metod
" pokročilá znalost AJ (minimálně B2) slovem i písmem
Nabízíme
- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a seberealizace v oblasti chemických látek
- pružná pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na stravování - závodní stravování
- dovolená v délce 5 týdnů
- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
- firemní školka
Termín nástupu do pracovního poměru: dle dohody
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo email
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStátní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady Mzda minimálně20720 Kč Mzda maximálně36620 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Kontakt : Miroslava Hornychová
  • Telefon : +420 267 082 625
  • E-mail : miroslava.hornychova@szu.cz
  • Adresa : Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady

Klíčová slova

vzdělání

pracovních

pracovní

pracovního

strukturovaným

formální

správnosti

souhrnu

údajů

zpracování