PopisPOZICE: Rada v oddělení protiepidemickém Klatovy a Domažlice (zástup za MD, RD)
PRACOVIŠTĚ: Randova 34, Klatovy
NÁPLŇ PRÁCE: výkon státního zdravotního dozoru (např. ve zdravotnických zařízeních), šetření a dalších odborných činností v terénu v oblasti ochrany a podpory veřejného zdraví s využítím znalostí v oblasti epidemiologie
POŽADUJEME: svéprávnost a bezúhonnost
PLAT: 10. platová třída - od 19 760 dle praxe
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky v hodnotě 100 Kč, indispoziční (zdravotní) volno, 5 týdnů dovolené
DOKUMENTY, KTERÉ ŽADATEL PŘEDLOŽÍ: motivační dopis, strukturovaný profesní životopis, výpis z Rejstříkkiu trestů, kopie dokladu o dosaženém vzdělání

Zájemci o místo doručí požadované dokumenty nejpozději do 16.10.2019:
- poštou na adresu služebního úřadu - Krajská hygienická stanice Plzeňského kraje se sídlem v Plzni, Skrétova 15, 301 00 Plzeň
- osobně na podatelnu služebního úřadu nebo
- na e-mailovou adresu podatelna@khsplzen.cz

V případě písemného předožení žadatel označí obálku: "Neotvírat", "Výběrové řízení na služební místo rady v oddělení protiepidemického Klatovy a Domažlice"

Bližší informace ke služebnímu místu poskytne: Mgr. Jaroslava Skálová, vedoucí oddělení PE KT+DO, 376 370 624, jaroslava.skalova@khsplzen.cz
Bližší informace k výběrovému řízení poskytne: Eva Vlasáková, DiS., personalista, 377 155 304, eva.vlasakova@khsplzen.cz Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKrajská hygienická stanice - pracoviště Klatovy, Randova 34, Klatovy I, 339 01 Klatovy 1 Mzda minimálně19760 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Krajská hygienická stanice Plzeňského kraje se sídlem v Plzni
  • Krajská hygienická stanice Plzeňského kraje se sídlem v Plzni
  • Kontakt : PODATELNA
  • E-mail : podatelna@khsplzen.cz
  • Adresa : Krajská hygienická stanice - pracoviště Klatovy, Randova 34, Klatovy I, 339 01 Klatovy 1

Klíčová slova

oddělení

místo

adresu

řízení

oblasti

informace

žadatel

úřadu

služebního

poskytne