PopisNáplň práce: provádění drobných oprav a elektroúdržby na strojích a jiných zařízení, provádění pravidelné údržby dle údržbových plánů, elektroúdržba areálu společnosti a další činnosti související s odbornými pracemi
Požadujeme: zkoušky z vyhlášky č 50/1978 § 5, flexibilita a ochota se učit novým věcem, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme: stabilní zaměstnání v rozvíjející společnosti a přátelský pracovní kolektiv, VÍKENDY VOLNÉ
Možnost zkráceného úvazku, vše záleží na domluvě.
stravenky, příspěvek na dopravu, fit bonus +1000Kč/měsíčně, věrnostní ohodnocení, 22 dní dovolené, pružná pracovní doba
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěANC COMPONENTS, s .r. o. - sídlo, Nábřeží 737, Prštné, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně33000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

ANC COMPONENTS, s. r. o.
  • ANC COMPONENTS, s. r. o.
  • Kontakt : KRISTÝNA KÁBELOVÁ
  • Telefon : +420 734 224 119
  • E-mail : kristyna.sedlackova@anccomponents.cz
  • Adresa : ANC COMPONENTS, s .r. o. - sídlo, Nábřeží 737, Prštné, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

pracovní

provádění

společnosti

náplň

vše

zaměstnání

rozvíjející

přátelský

kolektiv

víkendy