PopisPožadavky:
- trestní bezúhonnost, reprezentativní vystupování, komunikativnost a spolehlivost.

Náplň práce:
- péče o stávající klienty, nové klienty a následný servis. Služba na přepážce oblastní kanceláře. Vedení obchodních jednání s tím spojená administrativa. Vzdělávání.

Podpora nováčka až 170 000 Kč za rok ve vedlejších odměnách. Bohatý systém benefitů. Nastavený vzdělávací systém pro nováčky bez zkušenosti v pojišťovnictví. Vzdělávání a certifikace zdarma. Navíc různé tipy benefitů, např. v podobě automobilů, cestování, finanční podpory.

Zájemci zasílejte svůj strukturovaný životopis na přiložený email.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRenáta Vyčesaná - Oblastní kancelář Generali Pojišťovna, Hrnčířská 46/3, Fryštát, 733 01 Karviná 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Renáta Vyčesaná
  • Renáta Vyčesaná
  • Kontakt : Renáta Vyčesaná
  • E-mail : renata.vycesana@generali.com
  • Adresa : Renáta Vyčesaná - Oblastní kancelář Generali Pojišťovna, Hrnčířská 46/3, Fryštát, 733 01 Karviná 1

Klíčová slova

systém

benefitů

klienty

navíc

nastavený

vzdělávací

nováčky

zkušenosti

pojišťovnictví

vzdělávání