PopisNáplň práce: příprava zakázek do výroby, spolupráce s firemními projektanty, komunikace se zákazníky (výroba opláštění budov z kompozitních materiálů, plechů a klempířské výrobky).
Počítáme s prodloužením pracovního poměru
Požadavky: znalost Excel, Wlrld nutná, orientace ve výkresové dokumentaci a materiálech výhodou.
Výhody: ke mzdě osobní ohodnocení, stravenky v hodnotě 100,- Kč bez spoluúčasti zaměstnance. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVokoun & Pokorný s. r. o. - 001, Podnikatelská 595, Běchovice, 190 11 Praha 911 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Vokoun & Pokorný s.r.o.
  • Vokoun & Pokorný s.r.o.
  • Kontakt : Jan Michl
  • Telefon : +420 602 308 734
  • E-mail : michl@vokpok.cz
  • Adresa : Vokoun & Pokorný s. r. o. - 001, Podnikatelská 595, Běchovice, 190 11 Praha 911

Klíčová slova

náplň

materiálech

excel

wlrld

nutná

orientace

výkresové

dokumentaci

výhodou výhody