Popispožadujeme dokončené postgraduální vzdělání (PhD) v oborech molekulární biologie či biochemie s následnou min. 3-letou praxí na vědecké pozici (postdoc) v daném oboru, plynulá Aj, hluboké znalosti z oblasti molekulární biologie a biochemie, zkušenost s prací s buněčnými kulturami s "hig-throughput'' experimenty a analýzou dat, znalost systémové biologie a analýzy databází molekulárních buněčných interakcí a signálních drah.
Náplň práce: zaměstnanec se bude podílet na výzkumu a vývoji v oblasti diagnostiky a vývoje nových léčiv Minimální vzděláníDoktorské (vědecká výchova) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNad Safinou II 366, 252 50 Vestec Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-18T03:00:46

Společnost

DIANA Biotechnologies, s.r.o.
  • DIANA Biotechnologies, s.r.o.
  • Kontakt : Martin Dienstbier
  • Telefon : +420 212 247 758
  • E-mail : jobs@dianabiotech.com
  • Adresa : Nad Safinou II 366, 252 50 Vestec

Klíčová slova

biologie

molekulární

biochemie

oblasti

požadujeme

interakcí

dat

znalost

systémové

analýzy