PopisPožadujeme:
- SO-nástrojář - obráběč
- Preciznost, samostatnost,svědomitost
Náplň práce:
- Demontáž nástrojů a zjištění rozsahu potřebných oprav,zabezpečení potřebných náhradních dílů,provádění preventivní údržby nástrojů,montáž nových nástrojů,odzkoušení nástrojů atd…
Nabízíme:
- Nástupní bonus 15.000,-Kč Odměny za přivedení nového kolegy 10.000,-Kč
Kontakt možný telefonický (Po - Pá mezi 7:00 a 15:00), e-mailový nebo osobně na provozovně v v Doubí 44 Čtveřín 463 45 (okres Liberec). Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěKuřívody 618, Ralsko, 471 24 Mimoň Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-18T03:00:46

Společnost

KV Final Ralsko s.r.o.
  • KV Final Ralsko s.r.o.
  • Kontakt : Ludmila Velasová
  • Telefon : +420 725 435 914(Po-Pámezi7:00a15:00)
  • E-mail : velasova@kvfinal.cz
  • Adresa : Kuřívody 618, Ralsko, 471 24 Mimoň

Klíčová slova

potřebných

nástrojů

požadujeme

15000kč

odměny

přivedení

nového

kolegy

10000kčkontakt

možný