PopisMZDOVÍ ÚČETNÍ -
Požadavky:
SŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe na pozici mzdové účetní, znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů
Všeobecná znalost podvojného účetnictví
Samostatnost, přesnost, pečlivost a pohotovost při plnění úkolů
Znalost MS Office
Řidičský průkaz sk.B
Náplň práce:
Komplexní vedení mzdové agendy (cca 200 zaměstnanců)
Zpracování ročního vyúčtování daně ze závislé činnosti, ELDP, docházky, srážek ze mzdy atd.
Vyúčtování tuzemských i zahraničních služebních cest
Eventuelně účtování vybraných účetní operací

Výše mzdy v závislosti na zkušenostech a praxi.
Životopis zasílejte na uvedený e-mail. Vybraní kandidáti budou zváni k výběrovému řízení.
5 týd. dovolené,,výkonnostní prémie, dotované stravování, sick days
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMILCOM a.s.- pracoviště, Hradecká 1456, 544 01 Dvůr Králové nad Labem Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-18T03:00:46

Společnost

MILCOM a.s.
  • MILCOM a.s.
  • Kontakt : Petra Gultová
  • Telefon : +420 499 320 282
  • E-mail : gultova@milcom-as.cz
  • Adresa : MILCOM a.s.- pracoviště, Hradecká 1456, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Klíčová slova

účetní

mzdy

mzdové

znalost

zkušenostech

docházky

srážek

atd vyúčtování

tuzemských

zahraničních