PopisObchodník pro rezidentní segment

Dragon Internet a.s., regionální poskytovatel telekomunikačních služeb, hledá pracovníka na pozici: Obchodník pro rezidentní segment

Vaší náplní práce bude plnění obchodního plánu v rezidentním segmentu, získávání nových obchodních příležitostí. Sledování trhu a penetrace stávajících lokalit. Bude se podílet na rozvoji sítí do nových lokalit a komunikovat jak s koncovými zákazníky, tak s SVJ.

Pracovní náplň
- vyhledávání nových obchodních příležitostí v terénu
- Penetrace stávající sítě
- Zodpovědnost za rozvoj nových lokalit
- samostatné vedení obchodních případů
- získávání informací o trhu a konkurenci

Požadujeme
- ukončené SŠ vzdělání
- výborné vyjednávací a prezentační dovednosti
- znalosti na telekomunikačním trhu, nebo příbuzném oboru
- minimálně 1 rok zkušeností v obchodu
- flexibilitu, komunikativnost, reprezentativní vystupování
- schopnost budovat a rozvíjet vztahy a orientace na plnění cílů
- řidičský průkaz sk.B

Nabízíme
- motivující platové ohodnocení založené na vlastním výkonu
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na stravování
- sympatický a přátelský kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání a další zaměstnanecké benefity
- nástup možný ihned
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPod Loretou 883, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T12:37:42

Společnost

Dragon Internet a.s.
  • Dragon Internet a.s.
  • Kontakt : Štěpán Škorpil
  • Telefon : +420 326 706 156
  • E-mail : personalistika@dragon.cz
  • Adresa : Pod Loretou 883, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

nových

obchodních

trhu

obchodník

získávání

lokalit

penetrace

příležitostí

plnění

rezidentní