PopisMísto výkonu práce: Jateční č.p. 1588/49, Ústí nad Labem.
Náplň práce: vedení mzdového účetnictví, personalistika pro firmu o 18 lidech Komunikace s finančním úřadem, OSSZ a zdravotními pojišťovnami. Fakturace, zpracování došlých faktur a bankovních výpisů. Zpracovaní pokladny, evidence smluv, vystavování průvodek pro výrobu.
Požadujeme: vyučení nebo středoškolské vzdělání.
Nabízíme: mzdu 27 000 - 28 000,- Kč., vhodné i pro absolventy.
Kontakt: telefonicky.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSCHIFR-AC, s. r. o., Jateční č.p. 1588/49, 400 01 Ústí n. L. 1 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-18T03:00:46

Společnost

SCHIFR-AC, s.r.o.
  • SCHIFR-AC, s.r.o.
  • Kontakt : František Šindler
  • Telefon : +420 604 746 410
  • E-mail : schifr-ac@cmail.cz
  • Adresa : SCHIFR-AC, s. r. o., Jateční č.p. 1588/49, 400 01 Ústí n. L. 1

Klíčová slova

práce

místo

vystavování

bankovních

výpisů

zpracovaní

pokladny

evidence

smluv