PopisREKLAMAČNÍ REFERENT/-KA
Náplň práce: příjem, vyřízení a výdej reklamací, vedení evidence reklamací, komunikace se zákazníkem, komunikace s dodavateli, spolupráce v rámci firmy s dalšími úseky
Požadujeme: silné organizační schopnosti, klidné a slušné vystupování, vysoké morální hodnoty, loajalitu, aktivní přístup k řešení problémů, velkou výhodou praxe v oboru či znalost postupů reklamačních procesů, výpis z TR, flexibilitu
Nabízíme: dlouhodobou práci v příjemném kolektivu, možnost osobního rozvoje, oporu v kvalitním reklamačním SW
Staňte se součástí týmu PEDDY - těšíme se na Vás :)
HLÁSIT SE: Ptáčková Simona, tel.: 476111101 kl.115, e-mail: administrativa1@peddy.cz, osobně pouze po telefonické domluvě Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPEDDY Group s.r.o.-2, Podkrušnohorská 240, Chudeřín, 436 03 Litvínov 3 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T18:27:20

Společnost

PEDDY Group s.r.o.
  • PEDDY Group s.r.o.
  • Kontakt : Simona Ptáčková
  • Telefon : +420 476 111 101kl.115
  • E-mail : administrativa1@peddy.cz
  • Adresa : PEDDY Group s.r.o.-2, Podkrušnohorská 240, Chudeřín, 436 03 Litvínov 3

Klíčová slova

reklamací

komunikace

reklamační

rozvoje

osobního

možnost

kolektivu

příjemném

práci

dlouhodobou