PopisMísto výkonu práce Pardubice - Semtín.
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B, C, E výhodou,
- profesní průkaz,
- profesní osvědčení ADR výhodou,
- samostatného, aktivního člověka s dobrým přístupem k práci,
- min. 1 rok praxe.

Poznámka k volnému místu:
Náplň práce:
- přistavování a odvoz kontejnerů včetně vývozu odpadů, údržba vozidla.

Kvalifikační a osobní předpoklady:
- pečlivost a spolehlivost v plnění pracovních úkolů, odpovědnost, samostatnost.

Nabízíme:
- práci ve stabilní soukromé společnosti s více jak 20letou historií a dobrým postavením na trhu,
- odpovídající platové hodnocení,
- pracovní doba od 7:00 - 15:30 hod. nebo dle dohody,
- pravidelná školení,
- přátelský pracovní tým,
- nástup možný ihned.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete životopis na e-mail sk@skeko.cz.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSemtín 52, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-18T03:00:46

Společnost

SK - EKO Pardubice s. r. o.
  • SK - EKO Pardubice s. r. o.
  • Kontakt : Personální oddělení
  • E-mail : sk@skeko.cz
  • Adresa : Semtín 52, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

pracovní

dobrým

výhodou

profesní

postavením

hodnocení

platové

odpovídající

trhu

místo