PopisŽivotopis zasílejte na adresu prace@nssoud.cz do 25. 9. 2019.
Nejvyšší správní soud hledá do oddělení autodopravy řidiče osobních automobilů, který bude bezpečně řídit vozidla s cestujícími nebo nákladem při krátkých i dálkových cestách.
Řidič/řidička, dopravní referent/ka
Náplň práce:
" Řízení motorového vozidla, přeprava osob
" Vedení dispečerského deníku
" Evidence žádanek o přepravu
" Zastupování vedoucího autodopravy
" Aktivní práce na PC v interním systému
" Aktivní spolupráce s ostatními úseky soudu
Nabízíme:
" Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
" Benefity (5týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky, příspěvky, aj.)
" Možnost nástupu co nejdříve nebo po dohodě
Požadavky:
" ŘP sk. B
" Praxe v řízení osobních a dodávkových vozidel výhodou
" Vzdělání - SOU
" Aktivní znalost MS Office
" Spolehlivost a časová flexibilita
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s možností prodloužení). Platové ohodnocení se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., ZP a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. (6. pl. tř.)
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude NSS jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMoravské náměstí 611/6, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-18T03:00:46

Společnost

Nejvyšší správní soud
  • Nejvyšší správní soud
  • Kontakt : Jana Mgr. Humplíková
  • E-mail : prace@nssoud.cz
  • Adresa : Moravské náměstí 611/6, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

pracovní

osobních

vozidla

řízení

veřejných

nařízením

životopis

ohodnocení

platové

prodloužení