PopisSpolečnost EC Kutná Hora s.r.o. hledá pro bioelektrárnu, vyrábějící ze slámy elektřinu a teplo, pracovníka na pozici SKLADNÍK.

Co Vás čeká
-vykládka, příjem a zaskladnění paliva pomocí VZV
-odvoz hnojiva do skladové haly
-základní údržba svěřených dopravních a manipulačních prostředků
-čištění doprav
-úklid skladových prostor
-práce ve směnném nepřetržitém provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
-min. výuční list
-řidičský průkaz sk. B, T
-pracovní nasazení
-odpovědný přístup k práci
-samostatnost a spolehlivost

Výhodou bude, pokud budete mít
-zkušenosti s řízením VZV
-zkušenosti s řízením traktoru
-praxi ve skladovacích procesech

Výhodou bude, pokud budete umět
-pracovat s počítačem na uživatelské úrovni

Co Vám můžeme nabídnout
-pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
-nástupní mzdu 26 500 Kč (23 000 Kč + 2 500 Kč příplatky za práci v noci, v sobotu/neděli, ve svátek + 1 000 Kč po zkušební době)
prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
-plně hrazené přesčasy
-4 000 Kč na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
-pravidelný nárůst mzdy dle pracovního výkonu
-hrazené školení a kurzy
-stravenky a pravidelné navyšování jejich hodnoty
-pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
-příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
-jistotu a stabilní zázemí
-zajímavé firemní akce Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěKarlov 197, 284 01 Kutná Hora 1 Mzda minimálně25500 Kč Mzda maximálně27500 Kč Nastoupit od2019-09-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T15:39:33

Společnost

EC Kutná Hora s.r.o.
  • EC Kutná Hora s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Poledne
  • Telefon : +420 607 822 421
  • E-mail : info@eckh.cz
  • Adresa : Karlov 197, 284 01 Kutná Hora 1

Klíčová slova

dle

řízením

sobotuneděli

benefity

přesčasy 4

hrazené

inovace plně

spolehlivost

výkonnost

době prémie