Popiskontakt:Zuzana Markušková, e-mail: zuzana.markuskova@kantar.com, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Praha.
Náplň práce:
Řízení projektů na výzkum značek v mezinárodním prostředí
Komunikace s pobočkami po Evropě

Požadujeme:
Výborná znalost anglického jazyka - rodilý mluvčí nebo C2
Relevantní pracovní zkušenost v oboru výzkumu trhu je velkou výhodou
Vynikající komunikační dovednosti
Multitasking
Stravenky, flexibilní pracovní doba, notebook, mobilní telefon, firemní akce, občerstvení na pracovišti
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKANTAR CZ s.r.o. - Praha, Praha Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně48000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-18T03:00:46

Společnost

KANTAR CZ s.r.o.
  • KANTAR CZ s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Markušková
  • E-mail : zuzana.markuskova@kantar.com
  • Adresa : KANTAR CZ s.r.o. - Praha, Praha

Klíčová slova

pracovní

dovednosti multitasking stravenky

zkušenost

oboru

výzkumu

trhu

velkou

výhodou vynikající

komunikační

kontaktzuzana