PopisŽivotopis zasílejte na e-mail: zvskola@volny.cz
Pracovní náplň:
- práce s žáky povinné školní docházky s poruchami chování
- výuka v etopedické třídě při škole zřizované podle § 16 odst. 9 zákona č. 561/2004 Sb.
Požadujeme:
kvalifikace dle zákona 563/2004 Sb, § 7 odst. 2, možno i § 8 odst. 2 a § 18
psychickou způsobilost, dobrý vztah k dětem a mladistvým
Nabízíme:
- zajímavou práci na HPP s úvazkem 1,0
- pracovní poměr na dobu určitou do 31.8.2020, poté prodloužení na dobu neurčitou
- jednosměnný provoz
- možnost dalšího vzdělávání při pracovním poměru
- platové zařazení 12. platová třída (NV 341/2017 Sb. §5 odst. 5 v platném znění
- k tarifnímu platu zvláštní příplatek, po zkušební době osobní příplatek
- benefity z FKSP (kulturní akce, příspěvek na dovolenou nebo zájezdy pořádané školou nebo příspěvek na stravování. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZákladní škola, Plzeň, Podmostní 1 - Základní škola praktická (Tachovská), Tachovská 1489/19, Bolevec, 323 00 Plzeň 23 Mzda minimálně28630 Kč Mzda maximálně37330 Kč Nastoupit od2019-09-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-18T03:00:46

Společnost

Základní škola, Plzeň, Podmostní 1
  • Základní škola, Plzeň, Podmostní 1
  • Kontakt : Jan Špott
  • E-mail : zvskola@volny.cz
  • Adresa : Základní škola, Plzeň, Podmostní 1 - Základní škola praktická (Tachovská), Tachovská 1489/19, Bolevec, 323 00 Plzeň 23

Klíčová slova

odst

zákona

dobu

příspěvek

zařazení

znění

platném

třída

platová

poměru