Popis=POŽADAVKY=
• SŠ / VŠ technického směru (plastikářský obor výhodou)
• Vhodné i pro absolventa
• Komunikativní znalost AJ; znalost dalšího jazyka výhodou
• Aktivní práce na PC /MS Office, ŘP"B"
• Kreativita při řešení úkolů
• Samostatnost, flexibilita, týmová práce
• Nástup: možný ihned

=NABÍZÍME=
• Práci ve stabilní zlínské společnosti
• Zaškolení a možnost odborného růstu
• Zajímavé mzdové podmínky a benefity
• Možnost seberealizace

=NÁPLŇ PRÁCE=
• Zodpovědnost za technologii granulace
• Úpravy technologických parametrů, optimalizace technologických procesů
• Zpracování technické a odborné dokumentace
• Jednání s dodavateli technologií a periferií

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na job@dplast.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěD PLAST, a. s. - Lužkovice - sídlo, U Tescomy 206, Lužkovice, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-18T18:44:36

Společnost

D PLAST, a. s.
  • D PLAST, a. s.
  • Kontakt : Jarmila Struhařová
  • Telefon : +420 577 610 151
  • E-mail : job@dplast.cz
  • Adresa : D PLAST, a. s. - Lužkovice - sídlo, U Tescomy 206, Lužkovice, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

možnost

výhodou

znalost

technologických

procesů

mzdové

podmínky

benefity

seberealizace=náplň

práce=