PopisNáplň práce:
lakování kolejových nákladních vozidel a drobné opravy nátěru.

Požadujeme:
praxe v oboru lakýrník/natěrač; praxe s lakovací pistolí; dobrý zdravotní stav a skvělá pracovní morálka.

Nabízíme:
stravenky 80 Kč, 25 dnů dovolené.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Soňa Vaňková:
- zasláním strukturovaného životopisu (CV) na e-mail: vankova@apolmont.cz. (Do předmětu e-mailu uveďte heslo: "Lakýrník", v životopisu uveďte svůj telefon, popř. e-mail.)
- telefonicky v čase 9:00 - 15:00 hod. na čísle: 607 645 000.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAPOLMONT STEEL s.r.o.-pracoviště Přerov, Kojetínská 3036/56, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně17600 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

APOLMONT STEEL s.r.o.
  • APOLMONT STEEL s.r.o.
  • Kontakt : Soňa Vaňková
  • Telefon : +420 607 645 000
  • E-mail : vankova@apolmont.cz
  • Adresa : APOLMONT STEEL s.r.o.-pracoviště Přerov, Kojetínská 3036/56, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

životopisu

uveďte

emailu

soňa

vaňková

zasláním

strukturovaného

vankovaapolmontcz

předmětu