PopisNáplň práce:
• Výroba obrobků, funkčních vzorků a prototypů podle výkresové dokumentace
• Navrhování technologických postupů výroby obrobků
• Spolupráce na vývoji nových výrobků a přípravků

Požadavky:
• Vyučení v oboru (SOU – nástrojař, strojní zámečník, obráběč kovů), praxe vítána, vhodné i pro důchodce
• Orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost
• Znalost práce na konvenčních strojích (frézka, soustruh, apod.)
• Zkušenosti s výrobou plechových dílů (stříhání, ohýbání)
• Zkušenosti s montáží konstrukcí ze stavebnicových profilů (Item, Bosch, apod.) výhodou

Nabízíme:
• Práci na 1 směnu (6-14:30) v příjemném prostředí v centru Nové Paky, volné víkendy a svátky
• Zajímavou náplň práce, pohodový kolektiv
• Nástup ihned nebo dle dohody, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, nadstandardní ohodnocení práce přesčas, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

Nebojte se udělat první krok a kontaktujte nás. Přijďte si vyplnit dotazník uchazeče o zaměstnání, vložte svůj životopis přes naše webové stránky www.sqs-fiber.cz nebo jej zašlete na personal@sqs-fiber.cz. Pro více informací volejte 493 765 381. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSQS Vláknová optika a.s. [1], Komenského 304, 509 01 Nová Paka Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-18T15:53:03

Společnost

SQS Vláknová optika a.s.
  • SQS Vláknová optika a.s.
  • Kontakt : personal@sqs-fiber.cz
  • Telefon : +420 493 765 381
  • Adresa : SQS Vláknová optika a.s. [1], Komenského 304, 509 01 Nová Paka

Klíčová slova

práce

náplň

výkresové

benefitů

kurzy

firemní

přesčas

ohodnocení

nadstandardní

docházce