PopisNáplň práce:
- práce s břemeny těžšími než 15 kg; možné i několikadenní pracovní výjezdy do lesních porostů v okresech Přerov, Vsetín, Kroměříž, Trutnov.

Požadujeme:
- fyzická zdatnost; manuální zručnost; řidičský průkaz sk.C vítán.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Vít Slavík:
- zasláním životopisu (CV) na email: michaela.sekerova@agras.cz,
- telefonicky v čase 9:00 - 11:00, 13:00 - 15:00 hod. na čísle 730 195 075,
- osobně na výběrovém řízení dne 30.9.2019 v 10:00 hod. na adrese: AGRAS Želatovice, a.s., Želatovice č.p. 203, 751 16 Želatovice.

Místo výkonu práce: AGRAS Želatovice, a.s., Želatovice č.p. 203 - stolárna, 751 16 Želatovice.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěAGRAS Želatovice, a.s., Želatovice 203, 751 16 Želatovice Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2020-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

AGRAS Želatovice,a.s.
  • AGRAS Želatovice,a.s.
  • Kontakt : Vít Slavík
  • Telefon : +420 730 195 075
  • E-mail : michaela sekerova@agras.cz
  • Adresa : AGRAS Želatovice, a.s., Želatovice 203, 751 16 Želatovice

Klíčová slova

želatovice

hod

práce

agras

náplň

pan

vít

slavík

zasláním

životopisu