PopisPracoviště: Benešov
Popis pozice:
*příprava balíkových zásilek do firem a domácností (nakládka/vykládka/třídění a manipulace)
*zpracování přijatých zásilek - jejich skenování a zadávání do IS
*pracovat budete ve směnném provozu, včetně nočních směn

Požadujeme:
*odolnost vůči stresu a fyzické zátěži
*uživatelská znalost práce s PC
*aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě
*spolehlivost a pečlivost
Nabízíme:
* Zajímavou a stabilní práci.
* 5 týdnů dovolené.
* Stravenky v hodnotě 80 Kč.
* Roční příspěvek 1.400 Kč na volnočasové aktivity.
* Možnost odpočinku v našich rekreačních zařízeních.
* Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.
* Příspěvek na dětské tábory.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěČESKÁ POŠTA S.P. DEPO, Pod Lihovarem 2348, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-09-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

ČESKÁ POŠTA S.P.
  • ČESKÁ POŠTA S.P.
  • Kontakt : Romana Procházková
  • Telefon : +420 954 401 416
  • E-mail : prochazkova.romana@cpost.cz
  • Adresa : ČESKÁ POŠTA S.P. DEPO, Pod Lihovarem 2348, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

příspěvek

zásilek

pracoviště

aktivity

zajímavou

stabilní

práci

týdnů

dovolené

stravenky