PopisNástup možný ihned.
Bližší informace se obracejte na toto tel. číslo: 538 752 021/022.
Helena Vrzalová - vedoucí služby
Odlehčovací služba pro seniory
Ondřeje Veselého 471/5a
Brno Slatina

Do našeho kolektivu přijmeme kolegu/kolegyni na HPP (možné i DPP) na pozici Pracovník v přímé obslužné péči v Odlehčovací službě pro seniory. Požadujeme: Věk nad 18 let, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, týmová spolupráce, příjemné vystupování, schopnost pomáhat a podporovat klienty v soběstačnosti, potravinový průkaz. Jsme služba s maximálním počtem 11 klientů. Sídlíme v upraveném rodinném domě a zakládáme si na tom, aby se u nás klienti cítili jako doma.
Pracovní náplň:
Přímá obslužná péče o seniory, podpora a zvyšování soběstačnosti klientů ve všech denních činnostech (osobní hygiena, oblékání, úprava zevnějšku, podávání stravy, atd.) a aktivizační činnosti.
Absolvovaný kurz PSS výhodou - lze dodělat do 1 roku po nástupu.
Nabízíme:
Malý mladý kolektiv
Příjemné pracovní prostředí
Pravidelné školení (první pomoc, aktivizace, sociální oblast, individuální plánování)

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěOdlehčovací pobytová služba pro seniory, Ondřeje Veselého 471/5a, Slatina, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně16300 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

Oblastní spolek Českého červeného kříže Brno
  • Oblastní spolek Českého červeného kříže Brno
  • Kontakt : Helena Vrzalová
  • Telefon : +420 538 752 022,605 523 757
  • E-mail : slatina@cck-brno.cz
  • Adresa : Odlehčovací pobytová služba pro seniory, Ondřeje Veselého 471/5a, Slatina, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

seniory

soběstačnosti

služba

klientů

nástup

podpora

oblékání

hygiena

osobní

činnostech