PopisPOKRÝVAČI *
Požadujeme: základní vzdělání, manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Náplň práce: stavební činnost, obor Pozemní stavby, tesařské práce, klempířské práce, pokrývačské práce
Nabízíme: práci v dynamické a silné společnosti, rozšíření kolektivu profesionálů, vlastní certivfikovaný systém zaškolení pracovníků (cerifikace tesař, klepíř, pokrývač), zajištění ubytování, stravenky, vzdělávání
První kontakt: telefonicky v pracovní dny v době 7:00 - 15:30 h. na čísle: 571 499 602 nebo 725 675 649 nebo e-mailem na: stanislava vaculkova@coleman.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěColeman S.I., a.s. Bobrky Vsetín, Bobrky 478, 75501 Vsetín 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

Coleman S.I., a.s.
  • Coleman S.I., a.s.
  • Kontakt : Stanislava Vaculková
  • Telefon : +420 571 499 602,725 675 649
  • E-mail : stanislava.vaculkova@coleman.cz
  • Adresa : Coleman S.I., a.s. Bobrky Vsetín, Bobrky 478, 75501 Vsetín 1

Klíčová slova

práce

pracovní

zajištění

vlastní

certivfikovaný

systém

zaškolení

pracovníků

cerifikace

tesař