PopisPrvní kontakt telefonicky PO-PÁ 9:00-13:00 nebo e-mailem.
Do našeho pracovního kolektivu hledáme bezpečnostního pracovníka pro značkovou prodejnu v Brně.
Náplň práce:
Ostraha obchodu se značkovým zbožím, zajištění ochrany osob a majetku v rámci prodejny, práce s kamerovým systémem, práce v civilu, 12 hodinové denní směny.
Očekáváme:
Věk od 18 let, čistý trestní rejstřík, osvědčení o získání profesní kvalifikace Strážný (možnost získat u nás), dobrý fyzický stav, spolehlivost.
Nabízíme:
Zvýhodněné volání a internet, bonusové dny, zálohy na mzdy, odměna za přivedení nového pracovníka, vánoční soutěže

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSpecial Service International, spol. s r.o.- Ve Vaňkovce, Ve Vaňkovce 462/1, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

Special Service International, spol. s r.o.
  • Special Service International, spol. s r.o.
  • Kontakt : Ludmila Prokopová
  • Telefon : +420 778 774 873
  • E-mail : Ludmila.prokopova@ssi.cz
  • Adresa : Special Service International, spol. s r.o.- Ve Vaňkovce, Ve Vaňkovce 462/1, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

práce

pracovníka

kontakt

fyzický

čistý

trestní

rejstřík

osvědčení

získání

profesní