PopisPracoviště: Vlašim a Divišov
Nabízíme:
dobré platové podmínky s možností prémie při splnění zadaného cíle
stabilní zaměstnání s jistotou
jednosměnný provoz
zaměstnání na HPP
přátelský pracovní kolektiv
pravidelná školení
podpora při zaškolení
firemní benefity

Náplň práce:
provádění technických prohlídek vozidel a měření emisí

Požadujeme:
minimální vzdělání - střední odborné s výučním listem nebo maturitní zkouškou v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou a odbornou praxi ve výrobě nebo opravě vozidel nejméně v rozsahu 3 let.
trestní bezúhonnost
ŘP - skupiny A,B,T - další skupiny výhodou, případné doplnění
znalost práce na PC
pracovitost, zodpovědnost a komunikativní vystupování

Kontaktovat emailem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTK Divišov s. r. o..,, Průmyslová 1851, 258 01 Vlašim Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

STK Divišov s.r.o.
  • STK Divišov s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Růžičková
  • Telefon : +420 777 270 120
  • E-mail : ruzickova@autorecar.cz
  • Adresa : STK Divišov s. r. o..,, Průmyslová 1851, 258 01 Vlašim

Klíčová slova

vozidel

skupiny

pracoviště

nejméně

oboru

souvisejícím

výrobou

opravou

technickou

prohlídkou