PopisNáplň práce:
zpracování žádostí o dotační tituly; komunikace s úřady, sportovními oddíly; vedení pokladny; příprava podkladů pro výkonný výbor a valnou hromadu; pořizování zápisů; zajištění běžného chodu sekretariátu.

Požadujeme:
zkušenost s grantovými programy výhodou; pracovitost.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené

Zájemci se mohou hlásit:
-zasláním životopisu (CV) na e-mail: kamila.svobodova@gmail.com (do předmětu zprávy uveďte:"VŘ - TJ Spartak").

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBezručova 770/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-10-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

TJ SPARTAK PŘEROV, spolek
  • TJ SPARTAK PŘEROV, spolek
  • Kontakt : Kamila Svobodová
  • E-mail : kamila.svobodova@gmail.com
  • Adresa : Bezručova 770/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

náplň

pracovitostnabízíme 5

běžného

chodu

sekretariátupožadujeme zkušenost

grantovými

programy

výhodou

týdnů

zápisů