PopisMísto výkonu práce - Myslinka
Náplň práce:
- pravidelný reporting jednateli a mateřské společnosti
- sestavování plánů, jejich vyhodnocování a sledování produktivity
- přehledy o zmetkovosti, obratu, srovnání nákladů v rámci období
- inventury, přehled spotřeby materiálu FIFO audit, spolupráce při uzávěrce
- vystavování části faktur a ad-hoc analýzy
Požadujeme:
- SOŠ - nejlépe ekonomického směru
- NJ základní znalost
- MS Excel středně pokročilá znalost
Nabízíme:
- perpektivní a stabilní pracovní uplatnění
- motivující finanční odměna
- bonusová dovolená
- poskytování stravenek (80 Kč, polovinu přispívá zaměstnavatel) nebo obědů zdarma
- další profesní a jazykové vzdělávání Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMyslinka 57, 330 23 Nýřany Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

Elkamet s.r.o.
  • Elkamet s.r.o.
  • Kontakt : Helena Holubová
  • Telefon : +420 377 194 126
  • E-mail : volnamista@elkamet.cz
  • Adresa : Myslinka 57, 330 23 Nýřany

Klíčová slova

místo

uplatnění

soš

nejlépe

ekonomického

směru

základní

znalost

excel

středně