PopisNáplň práce:
-podpora a organizace marketingových akcí (wokshopy, setkání uživatelů, veletrhy atd.)
-zajištění propagace prostřednictvím internetového marketingu a sociálních sítí
-organizace, budování a správa firemních webových stránek
-úzká spolupráce s jednotlivými divizemi na všech obchodních aktivitách
-vytváření marketingových plánů
-návrh a realizace marketingových kampaní
-příprava a odesílání Newsletterů
-komunikace s dodavatelskými společnostmi, včetně jednání, přípravy nabídek a smluv pro ředitele společnosti
-plnění role ,,tiskového mluvčího firmy“ a osoby zodpovědné za PR
-grafické vytvářeni prospektů, pozvánek, bannerů, reklamní inzerce atd. (v programu CorelDraw)
-výběr a následný nákup firemních dárků
-sledování aktivit konkurence
Požadavky:
-samostatnost, pečlivost, kreativita, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost
-praxe na obdobné pozici výhodou
-SŠ/VŠ vzdělání
-řidičský průkaz skupiny B
-znalost AJ na středně pokročilé úrovni
-pokročilá práce s PC – sada MS Office
-velmi dobrou znalost českého jazyka
-odolnost vůči stresu
Nabízíme:
-možnost seberealizace
-zajímavou a různorodou práci
-propracovaný systém dalšího vzdělávání a odborného růstu
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Dokument je platný od 20.3.2015
-zázemí stabilní společnosti
-práci na HPP
-odpovídající finanční ohodnocení

PRVNÍ KONTAKTe-mailem na adr.: veronika.slukova@3epraha.cz ; Kontaktní osoba Sluková Veronika
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Týden dovolené navíc, stravenky, karta MHD, mzdový růst, benefitní motivační systém, odměny Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště3 E Praha Engineering, a.s. - 001, U Uranie 954/18, Holešovice, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

3 E Praha Engineering, a.s.
  • 3 E Praha Engineering, a.s.
  • Kontakt : Veronika Sluková
  • E-mail : info@3epraha.cz
  • Adresa : 3 E Praha Engineering, a.s. - 001, U Uranie 954/18, Holešovice, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

marketingových

firemních

systém

náplň

poslední

viz

růstu vysvětlivky

odborného

vzdělávání

dalšího