PopisPrvní kontakt e-mailem.

Požadujeme:
- uživatelská znalost PC, technická zručnost, samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B, výhodou odbornost vodoinstalatérství - topenářství

Pracovní náplň:
- montáže a servis přístrojů registrace tepla a vody
- nastavení, programování přístrojů a smart systémů (práce s NTB)
- komunikace s klienty - uživateli bytových jednotek
- organizace servisů, montáží a odečtů
- vedení skladové evidence

Zaměstnanecké výhody:
- osobní služební atomobil, mobilní telefon, pracovní oděv, stravenky, dovolená navíc, podpora jazykového vzdělávání

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěTECHEM spol. s r.o. - Veveří, Veveří 2581/102, Žabovřesky, 616 00 Brno 16 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

TECHEM spol. s r.o.
  • TECHEM spol. s r.o.
  • Kontakt : Jitka Hlívová
  • E-mail : brno@techem.cz
  • Adresa : TECHEM spol. s r.o. - Veveří, Veveří 2581/102, Žabovřesky, 616 00 Brno 16

Klíčová slova

přístrojů

kontakt

výhody

bytových

jednotek

organizace

servisů

montáží

odečtů

vedení