PopisC04 z:18/9/2019 (HPP, DPPI)
Pracovní náplň:
- spolupráce při úklidu a údržbě ubytovacích zařízení
- úklid svěřeného pracovního úseku - pokojů a společných prostor
- evidence a hlášení závad, poškození prostor a vybavení na určeném pracovním úseku.
Požadujeme:
- předchozí praxe na dané pozici výhodou
- časová flexibilita (jednosměnný, nerovnoměrně rozvržený provoz - směny od 10.00 do 18.00 hod., směny i o víkendu)
- vstřícné a příjemné vystupování
- komunikativnost, spolehlivost, pečlivost
- zdravotní způsobilost k výkonu dané pozice
- vhodné i pro absolventy a nekvalifikované.
Nabízíme:
- práce v čistém a nově zrekonstruovaném ubytovacím zařízení v horském Resortu Bílá, Beskydy
- zázemí stabilní firmy, dobré platové podmínky, příjemný kolektiv, firemní oblečení zdarma
- ubytování a stravu ve středisku za nákladové ceny, zvýhodněný vstup na wellness v přilehlém hotelu Bauer.
Kontakt e-mailem viz výše. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBESKYDY SPORT s.r.o. Bílá 155, Bílá 155, 739 15 Staré Hamry Mzda minimálně114 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T01:56:53

Společnost

BESKYDY SPORT s.r.o.
  • BESKYDY SPORT s.r.o.
  • Kontakt : David Dorda
  • Telefon : +420 725 222 111
  • E-mail : prace@nabile.cz
  • Adresa : BESKYDY SPORT s.r.o. Bílá 155, Bílá 155, 739 15 Staré Hamry

Klíčová slova

dané

zařízení

směny

c04z1892019hpp

ubytovacím

stabilní

zázemí

beskydy

bílá

resortu